Yorumlar

Günay Mert 1 yıl önce

Güvenilirlik Müşteri memnuniyetine önem vererek hızlı ve güvenilir iş sergiledikleri için Detay Anahtar çalışanlarını tercih ediyorum.

Musa zeliha 1 yıl önce

Cilingir Asagi sögütönunde oturuyorum rnAradik sagolsun hemen geldi usta

Memişcan MERT 1 yıl önce

Kalite ve Güvenin tek adresi Detay Anahtar bizlere sunmuş olduğu hızlı ve güvenilir bir iş sergilediğinden dolayı tek tercihimizdir.

Volkan 1 yıl önce

Övgü Audi marka aracım kilitli kaldı 2 farklı çilingir çağırdım ikiside kapımı açamadı sonra detay anahtarı aradım ve okan abi geldi kapıyı başarılı bir şekilde açtı bizi madur etmedi kendisine çok rnteşekkür ediyorum.

Levent ÇETİN 1 yıl önce

Anahtarda güven GÖZÜNÜZ KAPALI HER DAİM GÜVENLE ANAHTAR İŞLERİ YAPTIRACAĞINIZ BİR FİRMADIR . İŞÇİLİK MUAZZAM

Emine Burunca Paşa 1 yıl önce

Güven ve hızlı çözüm Hızlı ve güvenilir bir firma,ellerinde çok alternatif çözümleri var.Ayrica güvenlik sistemleri konusunda yenilikçi ve sağlam bir firma, herkese tavsiye ederim.

Sibel dal 1 yıl önce

Çilingir, anahtar Hızlı, kaliteli işçilik, güvenilir...

İlyas 1 yıl önce

Hızlı servis detay çilingir Arabam garaj içinde mahsur kaldı, acil toplantıya yetişmem gerekiyor du, detay çilingir tam zamanında gelerek, bir çırpıda sorunu çözerek mağduriyeti mi giderdiler. detay çilingir çalışanlarına teşekkür ederim.

Kezban Tunçer 1 yıl önce

Özveri ve güven detay çilingir Nerde olduğunuzun önemi yok.Dikkatsizliginizin bedelini kapıda kalarak odemeyin çağırın hemen geliyorlar.Duzenli ve güvenle çalışıp yüzünüzü güldürüyor.tesekkur ederiz iyi çalışmalar dileriz.

Serap Aşık 1 yıl önce

Tavsiye ederim Hızlı ve uygun fiyati ile bundan sonra tek tercihim.Güvenilir ve nezaket çerçevesinde kibar oluslariyla takdir ettik.en önemlisi kisa zamanda yardimci olduklari icin tesekkür ederiz.

Toplam 3 sayfa içerik arasından, 2. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

Güvenlik Kodu